Detajet e prones

TRR-116-379 Ambjent me qera prane Gjykates se Rrethit - Tirane

Property ID : TRR-116-379

Dyqane me qera, Qera 600 Euro /muaj - Ambjente biznesi, zyra
80 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera prane Gjykates se Rrethit.
Ndodhet ne katin e dyte ne pallat te ri buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 80 m2, pajisur me tualet brenda dhe me fasade xhami prej 5 m nga rruga kryesore.
E pershtatshme per zyra, studio, atelie , klinike  dhe cdo lloj aktiviteti tregetar.

Cmimi 600 euro  TRR-116-379

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme