Detajet e prones

TRR-116-386 Apartament 2+1 me qera ne Rrugen e Elbasanit

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Property ID : TRR-116-386

Apartamente me qera, Qera 500 Euro /muaj - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Rrugen e Elbasanit.
Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat te ri prane rruges kryesore, prane restorant Floga.
Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.
Ofrohet totalisht e mobiluar me te gjitha pajisjet, me Konidiconere etj,.
Pallati eshte i ri me ashensore me siguri dhe administrim.
Pozicionohet ne nje rruge e cila ndodhet prane Qendres, prane Liqenit Artificial etj.
Cmimi 500 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme