Detajet e prones

TRR-116-398 Apartament 2+1 me qera ne Bllok - Tirane

  • 20140129_174545
  • 20140129_174556
  • 20140129_174613
  • 20140129_174633
  • 20140129_174641
  • 20140129_174700
  • 20140129_174723
  • 20140129_174735
  • 20140129_174808
  • 20140129_174837

Property ID : TRR-116-398

Apartamente me qera, Qera 600 Euro /muaj - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Bllok.
Ndodhet ne katin e 9-te ne pallat te ri buze rruge kryesore , me pamje nga kuvendi.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 te orhanizuar ne: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Ofrohet totalisht i arreduar si dhe mund te perdoret dhe per banim dhe per zyre.
Apartamenti ka orientim jug-lindje me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashnsore, administrim, siguri si dhe pozicioni i saj eshte teper i favorshem dhe me akses ne institucionet perreth.
Ne kete palla tdhe ne zonen perreth do te gjeni te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme