Detajet e prones

TRR-117-603 Jepet dyqan me qera perballe me Ministrine se Jashtme - Tirane

  • 6
  • 8
  • 10
  • 11
  • 1

Property ID : TRR-117-603

Qera 700 Euro muaj - Dyqan
50 m21 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet dyqan me qera perballe me Ministrine se Jashtme
Dyqani ndodhet buze rruge
Ka nje siperfaqe prej 50 m2
Dhe nje verande te shfrytezueshme rreth 30m2
Ka dhe tualet
Eshte mjaft i pershtatshem per bar-kafe, ,sherbime telekomunikacioni ,sherbime sigurimesh, zyra , etj
Nese eshte per qera bar-kafe ngelet vetem banaku,tenda dhe parketi jashte.
Cmimi i qerase 500 euro/muaji 

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme