Detajet e prones

TRR-117-613 Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi - Tirane

  • 1
  • 8
  • 10
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Property ID : TRR-117-613

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaj - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1, me sip. 100 m2, ne rrugen Dritan Hoxha prane Ring Center.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10, kati I parafundit dhe ka edhe nje verande te shfrytezueshme prej 18 m2.
Ofrohet i mobiluar.
Cmimi 350 Euro/ muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme