Detajet e prones

TRR-117-615 Zyre me qera, 28 m2 prane Kullave Binjake - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-117-615

Qera 15 Euro muaj - zyra

Jepet zyre me qera fare prane kullave Binjake.
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte.
dhe ka nje siperfaqe prej 28 m2.
Ambjenti ka lartesi te bollshme dhe eshte i ndricuar gjate gjithe kohes
me ndricim natyral.
Eshte mjaft i pershtatshem per zyra biznesi pasi ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te rendesishme.
Cmimi 15 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme