Detajet e prones

TRR-1216-596 Apartement me qera 1+1 tek Zogu i Zi - Tirane

  • 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRR-1216-596

Apartamente me qera, Qera 300 Euro muaj - Apartamente 1+1
78 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament me qera tek rrethrrotullimi I Zogut Zi,1+1,78 m2.
Ndodhet ne katin e katert.Eshte I mobiluar ne menyre shume modern.
Ka dy kondicionere.Orientimin e ka nga lindja.
Pallati ka dy ashensore dhe ka gjeneratore per ashensorin ,
pompat e ujit dhe dritat e shkalleve.
Gjithashtu ka administrator qe merret me pastrimin e shkalleve
dhe ashensorit dhe ka dhe dy parkingje nentokesore.
Cmimi 300 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme