Detajet e prones

TRR-1216-600 Vile me qera tek blloku ambasadave - Tirane

 • cimg7740
 • cimg7741
 • cimg7743
 • cimg7753
 • cimg7759
 • cimg7760
 • cimg7761
 • cimg7762
 • cimg7764
 • cimg7765
 • cimg7767
 • cimg7769
 • cimg7770
 • cimg7771
 • cimg7772
 • cimg7773
 • cimg7774
 • cimg7775
 • cimg7776
 • cimg7777
 • cimg7778
 • cimg7780
 • cimg7782
 • cimg7783
 • cimg7785
 • 29
 • 58
 • 59

Property ID : TRR-1216-600

Qera 2,500 Euro muaj - Vila
408 m29 Dhoma Gjumi3 Tualet3 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera vile tre kateshe prane Mozaikut te Tiranes.
Cdo kat ka siperfaqe :
Kati 1- 128 m2
Kati 2- 140m2
Kati 3-140m2
Siperfaqe totale ndertimi 408 m2 .
Siperfaqa prej 408m2 eshte ndertuar mbi nje truall me siperfaqe 308 m2
Siperfaqe e lire e trualli perpara dhe rreth viles eshte180m2
Ka rreth 11 ambiente qe mund te ndahen ,ka dhe 3 tualete
Mund te parkohen rreth 3-4 makina
Vila eshte mjaft e pershtatshme per call-center, kopesht dhe cerdhe, per zyra ,fondacion
ose ambiente kursesh
Vila eshte e rrethuar me port me vete ,me sistem sigurie .
Rreth viles ka ambiente te gjelberta ,me peme dekorative.
Cmimi 2500 euro ne muaj.

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme