Detajet e prones

TRR-1216-601 Ambjent me qera te bulevardi Zogu i I - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4

Property ID : TRR-1216-601

Dyqane me qera, Qera 2,500 Euro muaj - Dyqan

Jepet me qera ambjent tek Bulevardi Zogu i pare.
Kati i pare ka siperfaqe 50 m2,
kati i dyte ka 120 m2 dhe 30 m2 bodrum.
Ka fasade 10 m linear.

Jepet me qera 2500 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme