Detajet e prones

TRR-1217-786 Jepet me qera 2 vila tek rruga Elbasanit prapa Fakultetit Ekonomik,Luarasit dhe Gjuheve te Huaja - Tirane

Property ID : TRR-1217-786

Qera 1,800 Euro muaji - Vila
400 m25 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera 2 vila tek rruga Elbasanit prapa Fakultetit Ekonomik,Luarasit dhe Gjuheve te Huaja
Siperfaqe ndertimi 400 m2 e ndare ne dy ndertesa njera 3-kateshe dhe tjetra 2-kateshe
secila nga vilat ka nje siperfaqe 90 m2 baze dhe 200 m2 eshte truall i lire.
Vila 2-kateshe
Kati 1: 3+1, 3 dhoma gjumi, soxhorno sebashku me kuzhinen dhe banjo.
Kati 2: 2+1, 2 dhoma gjumi+banjo.
Vila 3-kateshe
Kati 1: soxhoro e madhe, kuzhine e vecuar dhe tualet
Kati 2: soxhorno, dhome gjumi, tualet
Kati 3: holl, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande.
Jane mjafte te pershtatshme per,shkolla,kopeshte,qender kursesh pasi eshte prane me Universitetet.
Ka rreth 200 m oborr te lire ku ofron mundesi per ambiente rekrative dhe relaksuese .
Eshte e rrethuar me mure ,kangjella dhe port me vete.
Cmimi i qerase  1800 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme