Detajet e prones

TRR-1618-1013 Jepet me qera ambient prane stadiumit Qemal Stafa - Tirane

Property ID : TRR-1618-1013

  2,500 Euro  
140 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambient prane stadiumit Qemal Stafa
Ka nje siperfaqe 90 m2 dhe 50 m2 ambient te shfrytezueshem.
E pershtatsheme per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi i qerase 2500 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme