Detajet e prones

TRR-216-405 Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri - Tirane

 • luxury_apartment_rent_center_tirana-2-595x365
 • luxury_apartment_rent_center_tirana-3-595x365
 • luxury_apartment_rent_center_tirana-4-595x365
 • luxury_apartment_rent_center_tirana-5
 • luxury_apartment_rent_center_tirana-6-595x365
 • luxury_apartment_rent_center_tirana-7-480x365
 • unnamed
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 11.02.37
 • 5
 • 2
 • 3
 • 4

Property ID : TRR-216-405

Apartamente me qera, Qera 700 Euro /muaj - Apartamente 1+1
140 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri.
Ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 te organizuar ne 60 m2 hapesira e banimit dhe 80 m2 verande.
Me nje projekt francez ambjenti eshte i organizuar ne: soxhornon, ambjentin e gatimit, ambjenti i ngrenies. dhoma e gjumit dhe tualeti ne nivelin e siperm te banese me akses nepermjet shkalleve te drurit.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe teper bashkekohor i menduar ne cdo detaj te tij si: TV, pajisjet bashkekohore te gatimit, dritare termike, parket druri, sistem ngrohje dhe ftohje Dainkin etj
E konceptuar ne nje banese e cila ju ofron komoditetin ne brendesi por edhe ne harmoni me ambjentin dhe pamjen e mrekullueshme qe ju ofron nepermjet 3 fasadave prej xhami nga jugu-perendimi dhe lindja me ndricim dielli gjate gjithe dites.
E vecanta e kesaj apartamenti eshte veranda e tij ku ju mund te kaloni momente relaksuese me familjen dhe shoqerine tuaj.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, administrim , siguri dhe pozicionohet ne nje zone te preferuar si nga te huajt dhe vendasit ne Myslym Shyri me akses ne rrugen e Kavajes, zones se Bllokut dhe Qendres se Tiranes
Cmimi i qerase 700 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme