Detajet e prones

TRR-216-408 Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Property ID : TRR-216-408

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
215 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne pallat te ri buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 215 m2 nga te cilat 85 m2 jane organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi njera me tualet brenda, 2 tualete, koridor dhe nje verande prej 130 m2 me pamje te mrekullueshme nga Liqeni Artificial dhe Liqeni i Thate.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me mobilim te ri.
Punimet e brendshme jane teper cilesore dritaret pajisura me grila, kondicioner ne te gjithe ambjentin, me orientim lindje-jug-perendim me drite dielli gjate gjithe dites.
E vecanta e kesaj prone eshte vendodhja e saj si dhe veranda e cila ju ofron ajer te paster dhe nje pamje te mrekullueshme te ambjentit perreth.
Pallati eshte i ri, me siguri, administrim, ashensore dhe infrastrukture te rregullt.
Ka garazh nentokesor.
Cmimi 400 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme