Detajet e prones

TRR-216-412 Apartament 2+1 me qera tek rruga e Kavajes. - Tirane

  • 18042013184
  • 18042013185
  • 18042013186
  • 18042013187
  • 18042013188
  • 18042013189
  • 18042013190

Property ID : TRR-216-412

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
85 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

 Jepet me qera apartament 2+1 me qera tek rruga e Kavajes.
Ndodhet ne katin e 4-rt pallat i ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe koridor.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet.
Me ndricim natyral gjate gjithe dites me orientim nga jugu.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, siguri, administrim dhe mundesi parkimi ne katin nentokesor me pagese shtese.
Zona eshte teper e zhvilluar dhe ndodhet ne rrugen e Kavajes disa metra larg Qendres se Tiranes dhe rruges Myslym Shyri.
Cmimi 400 euro/muaj 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme