Detajet e prones

TRR-216-416 Vile 2-kateshe me qera ne Mullet, Tirane - Tirane

  • Vila Mullet 002-1
  • Vila Mullet 003-1
  • Vila Mullet 004-1
  • Vila Mullet 005-1
  • Vila Mullet 006-1

Property ID : TRR-216-416

Qera 3,000 Euro /muaj - Vila
545 m23 Dhoma Gjumi3 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 2-kateshe me qera ne Mullet, Tirane.
Pjese e nje kompleksi residencial shume te preferuar.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 554 m2 dhe ndertim 249 m2 te organizuar ne:
-kati i pare perfshin soxhorno sebashku me kuzhinen , dhome qe mund te perdoret per dhome miqsh,tualet dhe dhome tharje. Ky kat eshte projektuar me 2 dalje ne pjesen e oborrit.
-kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe 2 ballkone.
Ne nje ndertese te vecante palester me tualet me siperfaqe 35 m2
ofrohet e pamobiluar
Me punime te brendshme, teper cilesore dhe te nje stili modern, te cilat konsistojne ne: parket cilesor, sistem ngrohje-ftohje, pajisje hidrosanitare, termoizolim i brendshem, dritare dopioxham, si dhe kuzhinen me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.
Oborri ka siperfaqe rreth 200m2 rreth viles
Te gjitha ambjentet jane te dizenjuara me dritare te medha, te cilat e mbushin plot drite natyrale.
Ne cmim ju perfshihen dhe 2 vende parkimi.
Ky kompleks vilash dhe apartamentesh ju siguron administrim, siguri te larte, ambjente te gjelberta, vende per te luajtur femijet, pishine, bar, restorant dhe sidomos qetesine dhe ajrin e fresket

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme