Detajet e prones

TRR-217-620 Apartament 2+1, 110 m2, me qera prane Petro Nini-t - Tirane

  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 10
  • 16
  • 17
  • 37

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaj - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1, me sip. 110 m2 te Petro Nini.
Ndodhet perballe shkolles Petro Nini, ne katin e 5 banim, ne nje pallat te ri, me ashensor dhe administrim.
Shtepia ka nje orientim jug-lindje. Siperfaqja eshte e organizuar ne : 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme,
2 tualete; secili me dritare, nje ballkon, korridor dhe nje dhome ndenje + guzhine dhe ngrenie. Eshte e pajisur me kondicionere dhe ofrohet e mobiluar.
Cmimi 400 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme