Detajet e prones

TRR-217-621 Jepet vile per zyra me qera, 450 m2 te Qyteti Studenti - Tirane

 • Infoexpress_logo_Final_me-ngjyra
 • k2 (1) (2)
 • k4
 • k22
 • 26
 • 27
 • 39
 • 44
 • 52
 • 55
 • 56

Property ID : TRR-217-621

Qera 2,200 Euro muaj - Vila, zyra
450 m215 Dhoma Gjumi4 Tualet15 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet ambjent per zyra me qera me sip. totale 450 m2 + sip. e ballkoneve,i ndare ne 3 kate.
Ndodhet prane Ambasades Amerikane , ne nje zone ku ka prane institucione dhe shkolla.
Ambjenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra, qender kursesh, call center, shkolla, kopshte  etj.
Ka oborr me sip. 500 m2, i cili eshte me porte me vete dhe eshte nje hapesire
mese e mjaftueshme per aktivitete te ndryshme rekreative.
Ka parkim per 10-15 makina.
Cmimi 2200 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme