Detajet e prones

TRR-217-625 Magazina me qera, 241 m2. Te Rr. Elbasanit. - Tirane

  • 2
  • 9
  • 10
  • 12
  • 18

Property ID : TRR-217-625

Qera 800 Euro /muaj - Magazine
241 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent me sip. 241 m2. Te Rr. Elbasanit, ne Sauk.
Duke qene se eshte terren i pjerret, gjysma e salles eshte nentoke dhe pjesa tjeter mbi toke.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare (kati 0) te nje hoteli.
Ndodhet buze rruge kryesore, ku kalojne edhe linjat e autobuseve.
Me perpara ka sherbyer si salle dasmash. Ka tualet me vete.
Jepet me qera si magazine.
Cmimi 800 Euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme