Detajet e prones

TRR-217-626 Apartament 1+1 me qera, 65 m2, ne Bllok - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8
  • 11

Property ID : TRR-217-626

Apartamente me qera, Qera 500 Euro /month - Apartamente 1+1
65 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1  me sip. 65 m2. Ndodhet te Presidenca, ne Bllok. Ndodhet ne katin e 11 dhe ka pamje nga Bulevardi. Jepet per zyra te ndryshme. Jepet edhe per banim.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme