Detajet e prones

TRR-217-628 Magazine, 325 m2 me qera ne Kombinat - Tirane

  • 2
  • 3
  • 13548731_1213720158641154_367456467_o
  • 13549211_1213720138641156_1274074115_o

Property ID : TRR-217-628

Qera 1,000 Euro /muaj - Magazine
325 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Magazine me qera ne Kombinat
Me siperfaqe 325 m2, lartesi 6 m, 24-h uje dhe drita+ roje, ndertim me panel sandwich.
Ka dhe 2 tualete. Me oborr jashte tij. Ka dhe 1 zyre me sip 5m2. Tualetet jane jashte.
Siper, ne katin e dyte ka 4 zyra
Kane nje siperfaqe 90 m2.
Cmimi i qerase per zyrat 600 euro.
Cmimi per magazinen 1000 euro/muaj.
Cmimi total 1600 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme