Detajet e prones

TRR-316-421 Zyre me qera ne Qender te Tiranes - Tirane

  • FullSizeRender_1 (2)
  • FullSizeRender_2
  • FullSizeRender_5 (2)
  • FullSizeRender_6 (2)
  • FullSizeRender_7 (2)
  • FullSizeRender_10 (2)
  • IMG_3346
  • IMG_3435

Property ID : TRR-316-421

Qera 400 Euro /muaj - zyra
70 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Zyre me qera ne Qender te Tiranes
Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat ekzistues
me pamje nga Qendra, sheshi Skenderbej.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne:
ambjent te madh me kend kuzhine, koridor, tualet dhe nje dhome te vogel.
Zyra ka punime te brendshme teper cilesore ku mund te permendim:
Ambjenti i shtruar me parket, dritaret dopio dhe xham, te medha pajisura me grila
kondicionere ne te gjithe ambjentin etj.
Zyra ju ofron pamje nga sheshi Skenderbej
Ofrohet e mobiluar me pajisje bashkekohore dhe funksionale
Pozicionohet ne nje zone e cila eshte e pershtatshme per biznes me akses ne rrugen e Durresit, Kavajes, Qendres se Tiranes etj
Cmimi 400 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme