Detajet e prones

TRR-316-428 Apartament 1+1 me qera perballe Stadiumit Dinamo - Tirane

  • HPIM4289
  • HPIM4291
  • HPIM4292
  • HPIM4295
  • HPIM4296
  • HPIM4297
  • HPIM4298
  • HPIM4300
  • HPIM4301
  • HPIM4302

Property ID : TRR-316-428

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera perballe Stadiumit Dinamo.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet me dritare, 2 ballkone dhe koridor.
Ofrohet totalisht i mobiluar me nje mobilim te ri dhe bashkekohore.
Me orientim nga jugu me drite dielli gjate gjithe dite, ambjenti eshte
i shtruar me parket, kondiciner ne te gjitha dhomat, dritaret dopio xham pajisura me grila etj.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, siguri, administrim dhe mundesi parkimi nentokeso me pagese shtese.
Zona eshte teper e zhvilluar duke ju ofruar te gjitha fasilitetet per nje
jete sa me komode.
Ka akses ne rrugen Sulejman Delvina, prane shehsit Willson dhe disa minuta larg zones se Bllokut

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme