Detajet e prones

TRR-317-632 Zyre me qera, 310 m2 prane “Kristal Center” - Tirane

  • 13
  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g

Property ID : TRR-317-632

Qera 2,000 Euro /muaj - zyra

Jepet me qera zyre me sip. 310 m2.
Ndodhet prane “Kristal Center”. Ne katin e 2-te nga toka.
Ka 20 m fasada me pamje nga rruga kryesore.
Hapesira eshte e organizuar ne 6 dhoma dhe zona e recepsionit.
Ambjenti eshte me punime mjaft cilesore, si parket, sistem kamerash sigurie, bateri memorie,
sistem elektrik edhe ne dysheme, internet i shpejte.
Eshte e mobiluar me pajisje zyre dhe eshte mjaft e pershtatshme per zyra te ndryshme biznesi,
qender estetike, klinika te ndryshme mjekesore etj.
Cmimi 2000 Euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme