Detajet e prones

TRR-317-633 Ambjente luksoze me qera ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRR-317-633

Dyqane me qera, Qera 13 Euro /m2 - Dyqan, Magazine, zyra

Ofrohen ambjente teper luksoze me qera ne nje qender multifunksionale banimi dhe sherbimesh, ne qender te Tiranes per kompani dhe firma prestigjoze me cmim 13-20 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme