Detajet e prones

TRR-417-655 Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Kavajes - Tirane

 • 6
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 15
 • 16
 • 18
 • 21

Property ID : TRR-414-655

Qera 4,500 Euro muaj - Vila
450 m28 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera vile 2 kateshe ne rrugen e Kavajes 
Vila eshte me sip. 450 m2. Eshte e rrethuar me oborr me porte me vete.
Kati i pare dhe i dyte jane te organizuar ne 3 dhoma, tualete + nje verande
e madhe ne katin e dyte.
Ka vend parkimi brenda per nje makine.
Jepet per zyra te ndryshme ose per rezidence per te huaj.
Cmimi i qerase  4500 euro /muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme