Detajet e prones

TRR-416-430 Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit - Tirane

  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Property ID : TRR-416-430

Apartamente me qera, Qera 350 Euro /muaj - Apartamente 1+1
65 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit,
Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje pallat te ri perballe Kendit te Lojrave 7-Xhuxhat.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinne, dhome gjumi, tualet , ballkon dhe koridor.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet.
Me orientim jug-lindje, kondicionere ne te gjithe ambjentin, dritaret dopio xham pajisura e grila etj.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, siguri, administrim dhe mundesi parkimi me pagese shtese.
Pozicionohet ne nje zone teper te zhvilluar me kases ne rrugen e Elbasanit, Bulevardit Zhan Dark dhe disa metra larg Qendres se Tiranes.
Cmimi 350 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme