Detajet e prones

TRR-416-432 Magazine me qera ne autostrade , prane City Park - Tirane

  • 30
  • 31
  • 32
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37

Property ID : TRR-416-432

Qera 1,500 Euro /muaj - Magazine
1100 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Magazine me qera ne autostrade , prane City Park.
Nodhet ne nje zone ku jane perqendruar shume biznese.
Magazina ka nje siperfaqe prej 1100 m2 me 2 tualete dhe 200 m2 jane zyra te ndara ne 4 ambjente.
Me lartesi 10 m me akses nga maunia, dhe e pershtatshme per cdo lloj biznesi
Cmimi 1500 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme