Detajet e prones

TRR-416-439 Magazine me qera ne autostrada Tirane -Durres - Tirane

  • banjo mag
  • mag 1
  • mag 2
  • mag 3

Property ID : TRR-416-439

Qera 2,500 Euro /muaj - Magazine
1220 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Magazine me qera ne autostrada Tirane -Durres
Magazina eshte e Re, e sapoperfunduar, me leje ndertimi dhe te gjithe formalitetet e tjera ligjore me siperfaqe 1220 m2
Magazaina eshte ndertim bashkekohor me sistem fasade termoizoluese
Rreth 350 m2 jane Ekspozite dhe pjesa tjeter Magazinim, Fabrike, Perpunim, etj.
Brenda ambienteve te Magazines gjenden rreth 100 m2 siperfaqe e shfrytezueshme per zyra dhe banjo funksionale me uje e drita .
Ideale per tregeti, prodhim, magazinim etj
Pozicioni me i favorshem ne te gjithe zonen, Lidhje rrugore me Autostraden Tirane -Durres, Rrrugen e Zhavzotajt, Shijakut, Shkozetit etj.
Cmimi 2500 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme