Detajet e prones

TRR-416-440 Magazine me qera ne Kashar, prane City Park - Tirane

  • DSC02248
  • DSC02252

Property ID : TRR-416-440

Qera 3,500 Euro /muaj - Magazine
1720 m24 Tualet  Shto ne liste Printo

Magazine me qera ne Kashar, prane City Park
Ka nje siperfaqe totlae prej 1720 m2 te organizuar ne 2 kate secili me nga 860 m2 dhe secili kat ka 2 tualete.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 2250 m2 nga te cilat 1300 m2 eshte e lire rreth magzines per parkim.
Magazine ka lartesi te madhe me akses nga trajleri, me uje 24 h, sistem 3 fazor energjie.
Duke qene se magazine eshte dy kateshe mund te vendoset dhe nje ashensor industrial per katin e dyte.
Magazina jepet me qera e gjitha 3500 euro/muaj
Kati i 1-re jepet me qera 2000 euro/muaj
Kati i 2-te jepet me qera 1500 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme