Detajet e prones

TRR-416-443 Apartament 2+1 me qera, prane Gardes - Tirane

  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Property ID : TRR-416-443

Apartamente me qera, Qera 700 Euro /muaj - Apartamente 2+1
80 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera, prane Gardes.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges Kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne:
Sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, koridor dhe ballkon.
Ne brendesi te tij ka punime teper cilesore.
Me orientim jug-lindje, perendim me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete, njekohesisht prane rruges Sami Frasheri
dhe disa metra larg Liqenit Artificial.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim dhe mundesi parkimi reth tij.
Cmimi 700 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme