Detajet e prones

TRR-416-456 Apartament 2+1 me qera perball shkolles Don Bosko - Tirane

  • 3859291_450188_IMG_ADG
  • 3859291_450192_IMG_ADG
  • 3859291_450196_IMG_ADG
  • 3859291_450200_IMG_ADG

Property ID : TRR-416-456

Apartamente me qera, Qera 320 Euro /muaj - Apartamente 2+1
116 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera perball shkolles Don Bosko
Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleks pallatesh
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne:
sallon te madh sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,
1 tualete, koridore dhe ballkon e cila ofron pamje te gjelberuar
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet,
me a/c ne te gjithw ambjentin, dritaret dopio xham pajisura me grila etj..
Me orientim lindje-perendim me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati ju ofron ashensore, siguri, administrim me akses ne rrugen Don Bosko
Cmimi i qerase 320 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme