Detajet e prones

TRR-417-646 Apartament 2+1 me qera ne Bllok - Tirane

  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 27
  • 28
  • 42
  • 43

Property ID : TRR-417-646

Apartamente me qera, Qera 600 Euro muaj - Apartamente 2+1
140 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Bllok
Ndodhet ne katin e 8-te banim ne pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 te organizuar ne:
sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkon.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar
Me orientim nga jug-perendimi me drite dielli gjate gjithe dites.
Me dokumenta te rregullta. Aktualisht leshuar me qera 600 euro/muaj
Pallati ofron ashensore,siguri, administrim dhe me akses ne rruget Kryesore. etj
Cmimi 600 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme