Detajet e prones

TRR-417-649 Dyqan me qera ne rrugen “Mine Peza” - Tirane

Property ID : TRR-417-649

Dyqane me qera, Qera 650 Euro muaj - Dyqan
44.6 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan  te Rr. Mine Peza, me sip. 22,75 m2. Kati i pare, buze rruge. I pershtatshem per zyra, agjensi, bizhuteri dhe aktivitete te ndryshme. Cmimi 650 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme