Detajet e prones

TRR-417-651Apartament 2+1 me qera prane stadiumit “Qemal Stafa” - Tirane

  • 101020123242

Property ID : TRR-417-651

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaj - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament i ri 2+1, me sip. 120 m2 + 100 m2 verande (oborr i rrethuar)
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, me 2 tualete dhe ofrohet i mobiluar.
Ndodhet prane Juveniljes, me Orientimi Jug-Lindje dhe me pamje nga pishat.
Cmimi 400 dollare/Muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme