Detajet e prones

TRR-417-653 Zyra me qera prane Gjykates se Rrethit - Tirane

  • planimetria xhezo

Property ID : TRR-417-653

Qera 400 Euro muaj - Apartamente 3+1, zyra
116.5 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 per zyra fare prane Gjykates se Rrethit.
Apartamenti ka nje sip. 116.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 7.
Me orientim nga jugu, ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.
Eshte mjaft i pershtatshem per zyra te ndryshme dhe zyra avokatie pasi
pozicionohet ne zonen e gjykates se rrethit ku eshte mjaft e zhvilluar
me zyra dhe sherbime te ndryshme.
Siperfaqja eshte e organizuar ne 4 dhoma, njera prej te cilave ka edhe nje kuzhine gatimi,
2 korridore, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Me hipoteke. Perfshire ne cmim ofrohet edhe nje projekt interieri per konceptim arredimi te zyres.
Cmimi 400 euro/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme