Detajet e prones

TRR-417-657 Ambjent biznesi 1750 m2 me qera te Komuna e Parisit - Tirane

Property ID : TRR-417-657

Qera 12,000 Euro muaj - Ambjente biznesi

Jepen me qera 3 kate + katin nentoke te nje pallati te ri buze rruge te komuna e Parisit.
Te tre katet kane nje sip. 1750 m2. Ka pamje trekendore nga rruga.
Te treja katet kane 25 m pamje ballore dhe 25 m pamje anesore.
Kati nentoke sherben per magazinim dhe per parkim per makina, nderkohe qe 2 katet e tjera
sherbejne per supermaket ose per aktivitete te ndryshme dhe katet kane shkalle lidhese
te brendshme me njera tjetren. Kati i trete eshte per zyra dhe eshte totalisht i mobiluar
me te gjitha mobiljet e nevojshme, scrivani, dollape, tavolina, karrige, me sistem chiller.
Eshte mjaft e pershtatshme per supermarket ose zyra te ndryshme biznesi.
Orientimi nga jug-perendimi.Eshte mjaft e pershtatshme per supermarket ose per zyra te ndryshme biznesi.
CMIMI ne total per te 4 katet 12.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme