Detajet e prones

TRR-515-51 Dyqan me qera 52 m2 kati 2 ndodhet tek Unaza e Re - Tirane

Property ID : TRR-515-51

Dyqane me qera, Qera 285 Euro muaj - Dyqan
521 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan buze rruge me sip.52 m2, kati i 2 ne nje godine 2-kateshe. Dyqani ka nje fasade prej 3m me pamje nga Unaza e Re. Ambjenti eshte I organizuar ne 2 zyra, minibar dhe tualet. Ndodhet ne Unazen e Re buze rruge.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme