Detajet e prones

TRR-515-59 Jepet me qera bar-restorant Kompleks dhe salle dasmash ne Maminas. - Durres

Property ID : TRR-515-59

Dyqane me qera, Qera 4,500 Euro muaj - Ambjente biznesi, Kompleks

Jepet me qera bar-restorant Kompleks dhe salle dasmash ne Maminas.
Ambjenti ka nje aktivitet disa vjecare me Klientele te rregullt.
Me ambjente te gjelberuara dhe vende parkimi ky kompleks ju ofron gjithcka per organizimet tuaja.
Ndodhet ne Maminas.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme