Detajet e prones

TRR-515-62 Bar-kafe me qera me sip.119.2 m2 ne Bllok - Tirane

  • 20140326_214643_2
  • 20140326_214851
  • 20140326_214902
  • 20140326_214933

Property ID : TRR-515-62

Dyqane me qera, Qera 1,800 Euro muaj - Bar

Jepet me qera bar-kafe i arreduar me sip 119.2 m2.
Ka aktivitet te ngritur dhe klientele te rregullt,i arreduar.
Ndodhet ne Bllok ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme