Detajet e prones

TRR-515-73 Ambjent me qera me sip. 38 m2 ne Bllok - Tirane

  • 1
  • 25
  • 24
  • 23
  • 22
  • 21

Property ID : TRR-515-73

Dyqane me qera, Qera 500 Euro /muaj - Dyqan

Jepet me qera ambjent me sip. 38 m2 me tualet brenda tij.. Ndodhet ne qender te Bllokut.
E pershtatshme per studio projektimi, qender estetike, per makina me qera, zyra avokatie, exchange, noteriale, zyra(me 3 vende pune dhe hapsire per arshive),  per servis she pike shitje kompjuterash, studio fotografike, studio grafike  etj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme