Detajet e prones

TRR-515-84 Apartamente me qera per zyre ne Bllok - Tirane

  • DSC02561
  • DSC02555
  • DSC02554

Property ID : TRR-515-84

Apartamente me qera, Okazione, Qera 800 Euro /muaj - Ambjente biznesi

Apartamente me qera per zyra ne Bllok.
Jepet me qera ne katin e 4-rt ne nje pallat me ndertim bashkekohor 2 apartamente 2+1 si me poshte:
-2 Apartamente 2+1 me sip. 59.3 m2  pa ambjente te perbashket me kondicioner, banjo me dricim natyral, e patinuar , orientimi veri-lindje.Siperfaqja totale sebashku me ambjentet e perbashketa 122.6 m2
Pallati ka punime cilesore dhe eshte i pajisur me ashensor privat i pajisur ne karte personale i cili i sherben eksluzivisht ketyre ambienteve. Eshte i pershtatshem per zyra.

Ndodhet ne Bllok dhe ka hyrjen nga rruga kryesore.
Avantazh i kesaj prone eshte vendodhja ne nje nga zonat me te pershtatshme per kete lloj aktiviteti ku dritaret jane te orientuara nga rruga kryesore ku ju mund te reklamoni biznesin tuaj.

Cmimi per te dy apartamentet 800 euro/muaj.

Cmimi per secilin apartament 450 euro/muaj.

 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme