Detajet e prones

TRR-516-467 Apartament 2+1 me qera ne Bllok - Tirane

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 14
 • 15

Property ID : TRR-516-467

Apartamente me qera, Qera 1,000 Euro /muaj - Apartamente 1+1
120 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Bllok
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri ne rrugen Brigada VIII.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhome gjumi, 2 tualet, 2 ballkon depo dhe koridor.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me mobilim te ri dhe bashkekohor.
Punimet e brendshme jane teper cilesore, dritaret dopio xham pajisura me grila
kondicionere ne te gjithe ambjentin etj
Ka orientim nga jugu dhe lindja e drite dielligjate gjithe dites
Pallati eshte i ri me siguri 24-h me roje dhe camera, me ashensore, administrim
dhe me mundesi perkimi nentokesor me pages shtese
Zona eshte teper e preferuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranes duke ju
ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.Ka garazh nentokesor me qepen te mbyllur me pult me siperfaqe 24 m2
Cmimi 1000 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme