Detajet e prones

TRR-516-470 Ambjent me qera per zyra prane Gjykates se Rrethit - Tirane

  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 167

Property ID : TRR-516-470

Qera 400 Euro /muaj - zyra
62 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera per zyra prane Gjykates se Rrethit.
Ndodhet ne katin e 2-te ne palla ekzistues, pallat buze rruge kryesore
Ka nje siperfaqe prej 62 m2 te organizuar ne nje ambjent kuzhine,
2 dhoma, koridor, tualet dhe ballkon.
Ofrohet bosh vetem me kuzhinen.
Ka dy dritare nga rruga kryesore per reklamimin e biznesit
E pershtatshme per zyra, fondacione, klinike etj.
Ndodhet ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit.
Cmimi 400 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme