Detajet e prones

TRR-517-001 Magazine me qera me sip. 993.5 m2 - Durres

Property ID : TRR-517-001

Qera 3 Euro m2 - Magazine

Jepet me qera magazine me sip. 993.5 m2.
Ndodhet ne nje pozicion mjaft strategjik ku ka aksesiblititet me portin e Durresit dhe autostraden Tirane-Durres.
Eshte e ndertuar me standarte europiane.
Ndodhet ne nje kompleks magazinash.
Ambjenti jashte teper i sistemuar dhe i rregullt duke ofruar mundesi parkimi automjetesh nga me te ndryshmet si makina, kamione. furgone etj.
Gjithashtu ofron edhe mundesi per ambjente zyrash.
Cmimi i qerase 2.8 Euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme