Detajet e prones

TRR-517-002 Jepet me qera magazine me sip. 825 m2 - Durres

Property ID : TRR-517-002

Qera 3 Euro m2 - Magazine

Jepet me qera magazine me sip. 825 m2.
Ndodhet ne nje pozicion mjaft strategjik ku ka aksesiblititet me portin e Durresit
dhe autostraden Tirane-Durres.
Eshte e ndertuar me standarte europiane.
Ndodhet ne nje kompleks magazinash.
Ambjenti jashte teper i sistemuar dhe i rregullt duke ofruar mundesi parkimi automjetesh
nga me te ndryshmet si makina, kamione. furgone etj.
Gjithashtu ofron edhe mundesi per ambjente zyrash.
Cmimi i qerase 2.8 Euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme