Detajet e prones

TRR-517-657 Apartament 2+1 me qera ne Bllok - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-517-657

Apartamente me qera, Qera 1,300 Euro muaj - Apartamente 2+1
122.8 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Bllok
Ndodhet ne katin e 6-te ne pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122.8 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri prej tyre eshte me
dritare, koridor dhe ballkon.
Apartamenti ka punime teper cilesore ne brendesi te tij.
Me orientim nga perendimi me drite dielli gjate gjithe dites.
Ofrohet toalisht i mobiluar. Pallati ndodhet ne nje nga rruget kryesore te Bllokut, me ashensore, siguri 24-h me roje e kamer, administrim etj
Cmimi 1300 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme