Detajet e prones

TRR-517-660 Apartament 3+1 me qera te 21 dhjetori. - Tirane

  • 1
  • 4
  • 7
  • 15
  • 18
  • 30

Property ID : TRR-517-660

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaj - Apartamente 3+1
110 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 te 21 dhjetori.
Ndodhet ne katin e 4-t banim dhe kati 5 nga toka.
Pallat i ri me siguri, ashensor dhe administrim.
Apartamenti ka nje sip prej 110 m2 dhe kjo hapesire eshte e organizuar ne:
2 dhoma gjumi, 1 dhome gatimi me vete, 2 korridore, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone.
Apartamenti ka punime teper cilesore dhe moderne.
Dyshemeja eshte e shtruar me pllake parket.
Ofrohet pjeserisht i mobiluar
Cmimi i qerase: 400 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme