Detajet e prones

TRR-517-664 Jepet me qera Apartament me siperfaqe 101 m2 - Tirane

  • foto 1
  • foto2
  • foto3
  • foto4

Property ID : TRR-517-664

Qera 500 Euro month - zyra
101 m25 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Apartament me siperfaqe 101 m2.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati.
Fasada eshte nga rruga kryesore.
Pozicioni eshte shume i pershtatshem per ambjent biznesi,
pasi eshte ne mes te zones se bankave dhe dyqaneve te Bllokut,
por dhe fare prane bareve dhe restoranteve te zones.
Nuk ka mobilim pasi preferohet per tu dhene per ambjente zyre.
Ka sistemin elektrik dhe hidraulik te zevendesuar komplet dhe banjon te ribere nga fillimi,
me pompe per uje 24 ore dhe boiler dhe dush funksional.
Apartamenti ka 5 ambjente vec tualetit, me kondicionere inverter dhe me dere te blinduar.
Cmimi 500 Euro neto, me kontrate afatgjate.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme