Detajet e prones

TRR-517-668 Jepet me qera ambjent biznesi te Qyteti i Nxenesve. - Tirane

Property ID : TRR-517-668

Dyqane me qera, Qera 330 Euro muaj - Ambjente biznesi, Dyqan
200 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent biznesi te Qyteti i Nxenesve.
Ka nje siperfaqe 200 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte.
Brenda, hapesira ka 2 zyra, 1 tualet dhe pjesa tjeter eshte e pandare.
Ka sistem 3 fazor dhe punime cilesore.
Eshte e pershtatshme per cfaredo lloj aktiviteti si showroom, rrobaqepsi, zyra te ndryshme etj.
Cmimi 40.000 leke/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme