Detajet e prones

TRR-517-669 Jepet me qera dyqan te rruga “Irfan Tomini” - Tirane

Property ID : TRR-517-669

Dyqane me qera, Qera 210 Euro muaj - Dyqan

Jepet me qera dyqan te rruga “Irfan Tomini”
Dyqani ka sip. 18 m2 dhe ndodhet ne katin e pare.
Ka pamje nga rruga kryesore.
Cmimi 25.000 lek/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme